Блаженнійший
Митрополит Київський
 
і  всієї  України

ЕПІФАНІЙ

День тезоіменитства:
25 травня
День
архіієрейської
хіротонії:
15 листопада 2009 року

День інтронізації:
3 лютого 2019 року

 

 Високопреосвященніший
СИМЕОН,
Митрополит
Дніпровський
і Січеславський.

День тезоіменитства:   
28 вересня

 День
архієрейської хіротонії:

    21 листопада 2009 року


 Митрофорний протоієрей Олексій (Лупін)
День тезоіменитства:  
30 березня

День ієрейської хіротонії
16 серпня 1992 року

ХВАЛІМО БОГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.

Читання он-лайн:


 

 

 

 

 

Офіційні веб-сайти
Православної Церкви України:
 

Дніпровська духовна семінарія

 

 

Наш банер: 


Код для вставки
нашого банера:

<div align="center" style="font-size:8px">

<a href="http://nashhram.jimdo.com/"><img src="http://www.artbanner.com.ua/bannermake/banners121/6401678172053333.png" border="0" width="220" height="60" alt="" /></a><br />

</div>

 


Адміністратор сайту:
протоієрей Олексій Лупін

Погода в Krivoy Rog

Для малечі
відкриється чудовий світ україномовної казки,
а ти, дорослий,
згадай своє дитинство
та занурся у добрі спогади

Нехай благословить тебе Господь із Сіону, і побачиш блага Єрусалиму по всі дні життя твого, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

"Славою і честю Ти увінчав його, Боже,
а на його голову Ти поклав вінець з дорогоцінного каменю,
славу і величність Ти покладеш на нього,
бо Ти благословлятимеш його довготою днів
завжди, нині і повсякчас і на віки віків".

 

 

Високопреосвященнійший Симеон,
Митрополит Дніпровський і Січеславський
.
(в миру Зінкевич Олег Анатолійович)

Народився 5 травня 1979 року в м. Ленінграді.
З 1986 по 1997 роки навчався у Ленінградській школі № 37.

По закінченні школи поступив у Волинську духовну семінарію, яку закінчив в 2001 році. Одночасно ніс послух іподиякона та килейника у приснопамятного митрополита Луцького і Волинського Якова. В 2001 році продовжив навчання в Київській духовній академії, де також був іподияконом у ректора Київької духовної академії єпископа Димитрія.  У 2004 році в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Луцька єпископом Луцьким і Волинським Михаїлом був рукоположений в сан диякона.


З 2004 по 2007 роки, перебуваючи в Сполучених Штатах Америки, служив штатним дияконом в соборі Святого Ап. Андрія Первозванного (Детройт). У 2006 році у тому ж соборі єпископом Луцьким і Волинським Михаїлом був рукоположений в сан ієрея. Ніс послух особистого секретаря архиєпископа Детроїцького та Чикагського Олександра, був відзначеним золотим наперсним хрестом.  У 2007 році Свято-Троїцькому Духовному центрі м. Тернополя єпископом Луцьким і Волинським Михаїлом  був пострижений в чернецтво з ім’ям Симеон на честь свт. Симеона Печерського. Був насельником Луцького Свято-Архангельського чоловічого монастиря. В 2008 році продовжив монашиський послух та пастирську діяльність у Свято-Троїцькому духовному центрі м. Тернополя, де одночасно ніс послух благочинного духовного центру. Також був головою Православного молодіжного брацтва Данила Галицького. У червні 2009 року переведений  у столичний  Свято-Михайлівський Видубицький монастир м. Києва та зачислений до братії. 20 вересня 2009 року призначений секретарем Київської Патріархії.
Рішенням Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату від 21 жовтня 2009 року обраний та призначений єпископом Дніпропетровським і Павлоградським. Архиєрейська хіротонія відбулася 21 листопада 2009 року у  столичному Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі м. Києва.

Рішенням Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату  від 13 грудня 2011 року, у зв’язку із включенням парафій Криворізької єпархії УПЦ Київського Патріархату до складу Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського Патріархату Преосвященнійший Симеон іменується «Дніпропетровським і Криворізьким».

Указом Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України № 15 від 2 лютого 2024 року Божого, беручи до уваги довголітнє віддане служіння Помісній Українській Православній Церкві та плідну архіпастирську працю, Високопреосвященнійшого Владику Симеона, архієпископа Дніпровського і Січеславського - возведено в сан митрополита.